دانلود(پاورپوینت صنعت فولاد در کشور)

دانلود جهت رشته مکانیک مشخصات فایل تعداد صفحات41حجم727/986 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx توضیحات کامل دانلود جهت رشته مکانیک در قالب 41 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش صنعت فولاد به دلیل تاثیر زیادی كه بر روی توسعه صنعتی كشورپاورپوینت جایگاه صنعت فولاد در ایران,پاورپوینت مصرف فولاد در ایران,پاورپوینت وضعیت تولید فولاد در ایران,پاورپوینت صنعت فولاد,پاورپوینت فولاد|42088731|ace35009761|اِی سی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت صنعت فولاد در کشور هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

دانلود جهت رشته مکانیک


مشخصات فایل
تعداد صفحات41حجم727/986 کیلوبایت فرمت فایل اصلیpptx
توضیحات کامل
دانلود جهت رشته مکانیک در قالب 41 اسلاید و با فرمت pptx بصورت کامل و جامع و با قابلیت ویرایش


صنعت فولاد به دلیل تاثیر زیادی كه بر روی توسعه صنعتی كشورها دارد صنعت مادر نامیده می شود و به همین دلیل مهمترین و استراتژیک‌ترین کالای صنعتی در جهان محسوب می گردد به طوری که میزان تولید و مصرف آن نشان‌دهنده پیشرفت کشورهاست. میزان مصرف سرانه فولاد در ایران حدود 200 کیلوگرم است که 140 ‏کیلوگرم آن در داخل کشور تولید ‏می‌شود و مابقی از خارج وارد می‌گردد.

صنعت فولاد به عنوان صنعتی بنیادین ،نقش اساسی در اقتصاد ملی و رفاه جوامع دارد . توسعه این صنعت عاملی اثر بخش در توسعه سایر بخش های اقتصادی، صنعتی ، علمی و اجتماعی کشور می باشد. بالغ بر 63 درصد از تولید فولاد جهان به روش کوره‌ی بلند و 33 درصد به روش احیاء مستقیم انجام می‌پذیرد. در شرکت ذوب آهن فولاد از روش کوره بلند یعنی با سوخت ذغال سنگ تولید می شود در حالی که دیگر مجتمع های تولید فولاد از روش احیاء مستقیم و با گاز طبیعی کار می کنند.

تولید فولاد خام در برنامه اول توسعه(72- 1368) در مجموع 12.3 میلیون تن مقرر و تولیدات فولادی نیز به رقم 12.8 میلیون تن رسیده بود. ظرفیت تولید فولاد خام در این دوره بالغ بر 6.2 میلیون تن و ظرفیت تولیدات فولادی به رقم 6.5 میلیون تن رسید که نشان دهنده رشد فعالیت صنایع و کارخانه های فولادسازی کشور است. دوره برنامه دوم توسعه(78- 1374) تولید فولاد 28 میلیون تن مقرر گردید اما ظرفیت تولید فولاد خام در سال پایانی برنامه دوم توسعه 1378 به 7.2 میلیون تن و ظرفیت تولیدات فولادی نیز به 7.6 میلیون تن رسید.

دوره برنامه سوم توسعه ( 83- 1379) تولید فولاد 38 میلیون تن بود که نسبت به برنامه دوم توسعه 34 درصد رشد داشت در حالی که ظرفیت تولید فولاد خام در سال پایانی برنامه سوم توسعه(1383) به 10.1 میلیون تن و ظرفیت تولیدات فولادی نیز در 1383 به 10.7 میلیون تن رسید.

فهرست مطالب
اهمیت صنعت فولاد
روش های تولید فولاد
اهداف کلان توسعه صنعت فولاد ایران و میزان تحقق آن ها
اهداف کلان توسعه صنعت فولاد ایران طی برنامه چهارم توسعه
دلایل عمده بازنگری جدی در استراتژی توسعه در فولاد
صادرات و واردات در صنعت فولاد
برترین های صنعت فولاد جهان در سال 2012
شرکت های تولید کننده فولاد در ایران
رتبه بندی شرکت های ایرانی تولیدکننده فولاد
مجتمع فولاد مبارکه
استراتژی های کلان مجتمع فولاد مبارکه
شرکت فولاد خوزستان
ماموریت
استراتژی های کلان فرآیند مدیریت توسعه و تکنولوژی فولاد خوزستان
ارزش سهام شرکت فولاد خوزستان
طرح های توسعه شرکت فولاد خوزستان تا پایان سال 95
وضعیت اشتغال در شرکت فولاد خوزستان
شرکت ذوب آهن اصفهان
شرکت آرسلور میتال
استراتژی شرکت آرسلور میتال
چشم‌انداز ده سال آینده شرکت آرسلور میتال


"

مطالب دیگر:
📝pdf اموزش سبکهای نمایش styles.android📝pdf اموزش قالب theme_android📝فهرست‌های سفارشی (Customized Lists) دراندروید📝فهرست‌ها (Lists) دراندروید📝دکمه‌ها در اندرویدButton_Android📝صفحه بندی layout Android📝اموزش واحدهای اندازه گیریAndroid📝اموزش اشکال زدایی (debug) برنامه دراندروید📝اموزش درک امنیت و اجازه ها (permission)📝کتاب اموزش پخت 65 نوع غذای ایرانی📝نقشه ویلا یک طبقه📝نقشه ویلا دو طبقه📝برنامه حسابگر📝برنامه محاسبه محیط و مساحت مستطیل📝برنامه رابطه فرکانس و زمان📝برنامه شمارنده اعداد زوج و فرد📝برنامه محاسبه تعداد کاراکترهای تایپ شده📝برنامه تبدیل سال به واحد های زمانی مختلف📝برنامه محاسبه میانگین 20 عدد📝برنامه چاپ کاراکترهای A تا z به همراه کد اسکی آنها📝برنامه محاسبه تعداد پاراگراف های تایپ شده📝برنامه جدول ضرب📝برنامه فاکتوریل📝برنامه محاسبه مجموع مربع چند عدد📝بهترین و کامل ترین دستیار ویندوز