دانلود(دانلود گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی - شركت كشت و صنعت گرگان (يك و يك ) سيستم سردخانه و تصفيه‌خانه)

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 64 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید. لینک دانلود پایین صفحه مقدمه . 3 تاريخچدانلود,گزارش کارآموزی,صنایع شیمیایی,شرکت کشت و صنعت گرگان,سردخانه و تصفیه‌خانه |1666834|ace35009761|اِی سی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان دانلود گزارش کارآموزی صنایع شیمیایی - شركت كشت و صنعت گرگان (يك و يك ) سيستم سردخانه و تصفيه‌خانه هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

این محصول در قالب ورد (WORD) و قابل ویرایش در 64 صفحه تهیه شده است. در بخش زیر برای اطلاع بیشتر از محتویات این فایل و اطمینان از خرید، مطالب چند صفحه آورده شده است. با مطالعه این بخش با اطمینان بیشتر خرید کنید.

لینک دانلود پایین صفحه

مقدمه. 3

تاريخچه: 4

مشخصات كلي شركت كشت و صنعت گرگان: 5

ساختار سازماني شركت كشت و صنعت گرگان: 5

طرح‌هاي توسعه‌اي در دست اقدام. 9

آمار كاركنان شركت در سال‌هاي 77.78 به تفكيك... 11

نمودار توليد ساليانه شركت از سال 1372 لغايت 1378.. 12

خط توليد خلال نيمه سرخ و منجمد سيب‌زميني (فرنج‌فرايز). 12

توضيحي مختصر درمورد سردخانه: 12

سيكل زير صفر: 12

سيكل تبريد: 12

1) كمپرسور: 12

2) سپراتور: 12

3) كندانسور: 12

4) رسيبل: 12

5) اواپراتور: 12

6) شيرهاي فشارشكن: 12

سيكل تونل انجماد: 12

سيكل بالاي صفر: 12

اهداف كارآموزي.. 12

فصل اول.. 12

انواع محصولات و نحوه توليد آن در شركت.. 12

فصل دوم. 12

تعاريف و آشنايي با اصطلاحات.. 12

فصل سوم. 12

سيستم توليد بخار (Steam Generation). 12

اجزاء مربوط به سيستم (System Components). 12

ديگ لوله آتشي (Fire tube): 12

ديگ بخار (Boilers): 12

بدنه اصلي ديگ: 12

وسايل جانبي: 12

محل و شرايط نصب ديگ: 12

سيستم هدايت سوخت: 12

آشنايي با آب و ناخالصي‌هاي آن (Introduction to water and to impurities): 12

مشكلات آب صنعتي (Industrial water problems): 12

منبع آب تغذيه: 12

شرايط آب تغذيه: 12

توضيح مختصري در مورد سختي‌گيرها: 12

خوردگي: 12

كنترل خوردگي: 12

 • انتخاب سوخت: 12
 • خوردگي ناشي از خاكستر سوخت مايع: 12

  علل ايجاد عيوب در ديگ‌هاي بخار. 12

  تشكيل رسوب: 12

  لوله‌كشي عبور بخار: 12

  دستورالعمل راه‌اندازي ديگ‌هاي بخار: 12

  عملياتي كه بايد در هر شيفت انجام گيريد (برنامه روزانه): 12

  برنامه هفتگي ديگ‌هاي بخار: 12

  برنامه ماهانه: 12

  برنامه فصلي: 12

  روش‌هاي تميزكاري: 12

  خاموش كردن ديگ براي مدتي كوتاه: 12

  خاموش كردن ديگ براي مدتي طولاني: 12

  عيوبي كه ممكن است در سيتسم كار بوجود آيد: 12

  جدول شماره 1. 12

  مقدمه

  شركت كشت و صنعت گرگان، يكي از واحدهاي توليد گروه دشت مرغاب (يك و يك) مي‌باشد. گروه توليدي دشت مرغاب در واقع به عنوان بنيانگذار صنعت كنسروسازي با سابقه‌اي بر يك ربع قرن در ايران است كه توليدات آن با مارك (يك و يك) در داخل و خارج كشور توزيع مي‌شد.

  گروه توليدي دشت مرغاب، با گستردگي در جنوب (شركت دشت مرغاب) و شمال (شركت كشت و صنعت گرگان) و غرب (شركت ارومدشت اروميه) به عنوان بزرگترين صنعت تبديلي محصولات باغي و زراعي كشور مطرح مي‌باشد و علاوه بر بخش صنعتي، موسسات و واحدهاي كشاورزي نيز در زيرمجموعه آن مسئوليت تامين مواد اوليه مرا بر عهده دارند.

  تاريخچه:

  شركت كشت و صنعت گرگان در تاريخ 21/12/1351 تاسيس و تحت شماره 340 در اداره ثبت اسناد گرگان به ثبت رسيده است و در تاريخ 7/12/1355 پروانه بهره‌برداري آن به شماره 395/40 به امضاء وزارت صنايع و كشاورزي وقت تحت عنوان كشت و صنعت صادر گرديده است و مركز اصلي آن در گرگان و فعاليت اصلي آن بر اساس ماده 3 اساسنامه عبارت است از انجام كليه عمليات مربوط به كشت و صنعت و انجام هرگونه فعاليت‌هاي مربوط به توليد، تبديل و عرضه و فروش محصولات اصلي و فرعي و همچنين بهره‌برداري از سردخانه به ظرفيت سه هزار تن است.

  اين واحد در مجموعه گروه توليدي دشت مرغاب (يك و يك) كه قبل از انقلاب اسلامي متعلق به بخش خصوصي بود، پس از پيروزي شكوهمند انقلاب اسلامي تا سال 1366 در اختيار سازمان صنايع ملي قرار داشت و در حال حاضر سهامي عام مي‌باشد.

  مشخصات كلي شركت كشت و صنعت گرگان:

  موقعيت مكاني شركت كشت و صنعت گرگان در مسير جاده ارتباطي مازندران ، خراسان در شهرستان گرگان با مساحت 108265 متر مربع واقع شده است كه كل مساحت زير بنايي جهت ساختمان وتاسيسات توليد بالغ بر16700 متر مربع بوده كه شامل بخشهاي اداري، توليدي، خدماتي، انبارهاي سردخانه ميباشد.

  از جمله ويژگيهاي منحصر به فرد شركت كشت و صنعت گرگان در منطقه و حتي در سطح كشور وجود سردخانه هايي با ظرفيتي اسمي سه هزار تن است كه در جوار سالنهايي توليدي بوده و داراي 14 اطاق با ظرفيت 250و125 تن ميباشد.

  ظرفيت اسمي كشت و صنعت گرگان بالغ بر پانزده هزار تن در سال بوده كه باتوليد محصولات متنوع تا بيست و پنج نوع ‍را شامل مي گردد،در فصول مختلف سال صورت مي پذيرد.

  ساختار سازماني شركت كشت و صنعت گرگان:

  شركت سهامي خاص كشت و صنعت گرگان از نظر سازطماني از بخشهاي زير تشكيل شده است كه در ادامه در خصوص هر بخش توضيحات مختصري به استحضار ميرساند.

  هيت مديره:

  تعداد اعضاي هيت مديره پنج نفر بوده كه از ميان اساتيد دانشگاه، مديران صنعتي و كارشناسان مالي و بانكي انتخواب شده اند.

  مدير عامل:

  برابرقانون تجارت مديريت اجرايي شركت رابه عهده دارد و در حالي حاضر مدير عامل وقت كارشناس ارشد صنايع غذايي ميباشد واز نظر اجرايي مسوليت هماهنگي و راهبري ساير بخش ها را عهده دارد.

  واحد داري:

  اين واحد امور مربوط به برنامه ريزي و ارائه خط منشي اجرايي امور ادارب و پر سنلي شركت، نظارت بر اجراي قوانين و آئين نامه هاي پر سنلي و استخدام و غيزه ... را بعهده دارد.  مطالب دیگر:
  📂تحقیق سازمان تجارت جهاني و الحاق ايران📂تحقیق سياست هاي آموزشي فرانسه📂تحقیق سیاست خارجی بحث سیاست تصمیم گیری رهبران ایران📂تحقیق سیاست تقلیل روحانیون در دوره‌ی رضاشاه📂تحقیق تحلیلی از آخرین وضعیت مسئله هسته ای ایران📂تحقیق علل سقوط دولت ديكتاتوري رضا شاه📂تحقیق علت عقب ماندگی علمی و فرهنگی مسلمانان📂تحقیق سرمايه گذاري هاي بزرگ در زيرساخت هاي عربستان سعودي📂تحقیق روحانيت و قدرت عدم وجاهت قانوني دادگاه ويژه روحانيت📂تحقیق ضرورت حکومت📂تحقیق دادا و سورالیسم📂تحقیق حكومت، سازمان هاي اداري و سياسي ترکیه📂تحقیق جنگ ايران و عراق و علل تداوم آن📂تحقیق تربيت از ديدگاه اسلام📂تحقیق جمهوري‌ سودان‌📂تحقیق پرونده هسته ای و معادلات جدید📂تحقیق لائیسیته ضرورت اجتناب نا پذیر شرایط کنونی📂پروپوزال رشته پزشکی📂تحقیق تحریم های ایران📂تحقیق جرج سفريس اديسه امروزين📂تحقیق عملكرد سازمان ملل در قبال جنگ ايران و عراق📂پروپوزال رشته زیست شناسی گیاهی گرايش سلولی و تکوینی📂پروپوزال رشته کشاورزی گرايش زراعت📂تحقیق فيمينيسم📂تحقیق تكنولوژي اطلاعات جنوب شرق اسيا