دانلود(پاورپوینت درباره تحلیل کسب و کار در سطح صنعت)

تعداد اسلاید:23 نوع فایل: power point (قابل ویرایش) لینک دانلود پایین صفحه نیروهای رقیب رقبای موجود دریک صنعت می توانند با استفاده از تاکتیکهای قیمت ، تنوع محصولات ، تبلیغات و.... با یکدیگر به رقابت بپردازند و این رقابت تحت شرایط زیر می تواند تشدید گپاورپوینت,تحلیل کسب و کار در سطح صنعت,پاورپوینت رشته صنایع|1657366|ace35009761|اِی سی
با سلام و درود خدمت خدمت شما پژوهشگر عزیز در این مطلب از سایت فایل با عنوان پاورپوینت درباره تحلیل کسب و کار در سطح صنعت هم اکنون آماده دریافت می باشد برای مشاهده جزئیات فایل به ادامه مطلب مراجعه نمایید .

تعداد اسلاید:23

نوع فایل: power point (قابل ویرایش)

لینک دانلود پایین صفحه

نیروهای رقیب

رقبای موجود دریک صنعت می توانند با استفاده از تاکتیکهای قیمت ، تنوع محصولات ، تبلیغات و.... با یکدیگر به رقابت بپردازند و این رقابت تحت شرایط زیر می تواند تشدید گردد :


رقبای زیاد با مقیاس یکسان
رشد بطئی صنعت که تلاش برای افزایش سهم بازار را تشدید می کند.
عدم وجود تمایز درمحصولات که خریداران را درکمند خود نگه می دارد . کالا فاسد شدنی است ویا هزینه سربار بالائی دارد که درصورت عدم فروش محصول ، زیان هنگفتی متوجه تولید کنندگان می گردد.

افزایش ظرفیت تولید وعدم توازن بین عرضه وتقاضا


بالا بودن هزینه خروج ،که ایجاد تغییردر تولید محصولات را محدود می کند .
وجود رقابت غیر سازنده بین فعالان صنعت وشاخ به شاخ شدن آنان با یکدیگر

درنهایت با افزایش رقابت ، بلوغ صنعت افزایش یافته وقیمتها روبه کاهش خواهد گذاشت وبا کاهش سود این مشکل تشدید می گردد. دراینصورت برای بقاء بنگاهها ناگزیرند روشهای دیگری نظیر ایجاد تمایز درمحصولات ویا انتقال به فعالیت دیگر را پذیرا شوند.مطالب دیگر:
📃تحقيق خلاقيت و فنون آن📃تحقيق خواسته‏ها و مشخصات يك بستر عمومى براى آموزش به كمك رايانه📃تحقيق خودباوری، رمز موفقیت جوانان📃تحقيق خودکشی،یک معضل اجتماعی رو به رشد📃تحقيق خوش سليقه اي در انتخاب همسر📃تحقيق دختران فراري📃تحقيق درآمدي بر انسان‌شناسي و مردم‌شناسي📃تحقيق درآمدي بر تحولات نوين اقتصاد اسلامي📃تحقيق درك تعصب📃تحقيق درمان معتادين به مواد مخدر📃تحقيق دور نمایی از امنیت شهری📃تحقيق دورانديشي در انتخاب همسر📃تحقيق دیدگاه امیل دورکیم درباره انحرافات📃تحقيق رئاليسم و نقش شخصيت پردازي📃تحقيق رابطه افسردگي با عوامل خانوادگي در دانشجويان دختر رشته حسابداري📃تحقيق راز شاد زيستن زوجين در کانون گرم خانواده📃تحقيق چگونه مي توان اقدام به خودكشي را در بين دانش آموزان كاهش داد📃تحقيق روان درمانی گروهی📃تحقيق روان‌شناسی خواب📃تحقيق اثرات تكليف شب براي دانش آموزان بهمراه پرسشنامه📃تحقيق ارزشيابي شخصيت كودكان📃تحقيق افت تحصيلي📃تحقيق بررسي فراواني افسردگي در بيماران مبتلا به ديس پپسي📃تحقيق كاربرد پذيري نظرية تصميم‌گيري شغلي هالند در مدارس، دانشگاهها و بازار كار ايران بررسي موانع و ا📃گزارش كارآموزي در آموزش و پرورش